چهارشنبه , ۲۰ فروردین ۱۳۹۹
خانه / اخبار / معرفی تمیزترین ایرلاین دنیا در ۲۰۱۹
ایرلاین
ایرلاین

معرفی تمیزترین ایرلاین دنیا در ۲۰۱۹

شرکت‌های هواپیمایی یا همان ایرلاین‌ها بر اساس معیار‌های مختلف همیشه مورد نظرسنجی قرار میگیرند و در نظر سنجی توسط skytrax انجام شده است تا تمیزترین ایرلاین دنیا را انتخاب کنند. نتایج بدست آمده در این نظر سنجی و در نهایت تمیزترین ایرلاین دنیا را در ادامه معرفی خواهیم کرد.
در این نظرسنجی از مسافران خواسته شد تا کیفیت کابین‌های هر یک از هواپیما‌ها را بر اساس تمیزی صندلی ها، کف پوش، میز و سرویس‌های بهداشتی و پتو و بالش‌های آن‌ها ارزیابی کنند و در نهایت تمیزترین ایرلاین دنیا را انتخاب نمایند.
بهداشت در شرکت‌های هواپیمایی
یکی از مهم‌ترین و البته نگران کننده‌ترین مسائل در سفر‌های هوایی، وجود عوامل بیماری زا و آلوده بودن بخش‌های مختلف کابین هواپیما می‌باشد. به طوریکه در سال ۲۰۱۵ یک میکروب شناس ۲۶ نمونه میکروب را در طول ۴ پرواز و در ۵ فرودگاه شناسایی کرد. از آنجا که این نمونه‌ها متعلق به دو ایرلاین بسیار معروف در دنیا بود، نام آن‌ها مشخص نشد و در حد یک راز باقی ماند.
لازم به ذکر است که طبق اظهارات این میکروب شناس ها، یکی از آلوده‌ترین بخش‌ها در داخل کابین هواپیما، سینی غذا می‌باشد و به همین خاطر پیشنهاد میشود که به هیچ عنوان غذا یا نان و خوراکی‌ها را به طور مستقیم در آن قرار ندهید تا دچار بیماری نشوید. از دیگر بخش‌هایی که در طول پرواز باید به رعایت مسائل بهداشتی در آن توجه ویژه داشت می‌توان به سرویس بهداشتی، پتو و بالش و صندلی‌های هواپیما می‌باشد که بخاطر استفاده‌ی بیش از حد آن‌ها در طول شبانه روز، شرایط مناسبی برای رشد انواع میکروب را دارند.Ana All Nippon تمیزترین ایرلاین دنیا
با نظرسنجی‌های انجام شده توسط سایت skytrax که همیشه آمار‌های جالبی را درباره خطوط هواپیمایی و ایرلاین‌ها ارائه می‌دهد، شرکت هواپیمایی Ana All Nippon به عنوان تمیزترین ایرلاین دنیا شناخته شده است. در این نظرسنجی از مسافران خواسته شد تا کیفیت کابین‌های هر یک از هواپیما‌ها را بر اساس تمیزی صندلی ها، کف پوش، میز و سرویس‌های بهداشتی و پتو و بالش‌های آن‌ها ارزیابی کنند و در نهایت تمیزترین ایرلاین دنیا را انتخاب نمایند.

شرکت‌های هواپیمایی که در این نظرسنجی شرکت کرده بودند شامل، ایرلاین Ana All Nippon، ایرلاین قطر، خطوط هوایی بین المللی سوئیس، hainan، سنگاپور، لوفت هانزا، ایژین، EVA، ژاپن و cathay pacific بود.
نتیجه این نظر سنجی در نهایت به این صورت اعلام گردید:
Ana All Nippo
ایرلاین EVA
ایرلاین ایژین
شرکت هواپیمایی سنگاپور
ایرلاین ژاپن
Cathay Pacific Airways
ایرلاین قطر
ایرلاین بین المللی سوئیس
ایرلاین hainan
لوفت هانزا
نکته‌ی جالب در این نتایج، اختصاص یافتن پنج رتبه اول تمیزترین ایرلاین دنیا به شرکت‌های هواپیمایی آسیایی بود.

درباره‌ی hamid

حتما ببینید

فعالیت رسمی و نظارتی ستاد اجرایی خدمات سفر نوروز ۹۹ آذربایجان شرقی آغاز شد

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آذربایجان شرقی از آغاز فعالیت رسمی و نظارتی ستاد اجرایی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *